Entity Usage Plus (1.0.0-beta1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Type
bs: Tip

en: Language
bs: Jezik

en: Parent
bs: Roditelj

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: Field name
bs: Ime polja

en: Used in
bs: Koristi se u
