Entity Usage Plus (1.0.0-beta1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Type
cy: Math

en: Language
cy: Iaith

en: Parent
cy: Rhiant

en: Default
cy: Diofyn

en: Unknown
cy: Anhysbys

en: Current
cy: Cyfredol
