Entity Usage Plus (1.0.0-beta1) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Parent
dz: རྩ་ལག།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Unknown
dz: མ་ཤེསཔ་
