Entity Usage Plus (1.0.0-beta1) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Status
es: Estado

en: Type
es: Tipo

en: Language
es: Idioma

en: Parent
es: Padre

en: Default
es: Por defecto

en: Unknown
es: Desconocido

en: Field name
es: Nombre del campo

en: Current
es: Actual

en: Entity
es: Entidad

en: Used in
es: Usado en

en: Usage
es: Uso

en: Relation
es: Relación

en: - Restricted access -
es: - Acceso restringido -
