Entity Usage Plus (1.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Status
et: Olek

en: Type
et: Liik

en: Language
et: Keel

en: Parent
et: Vanem

en: Default
et: Vaikimisi

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Field name
et: Välja nimetus

en: Current
et: Praegune

en: Entity
et: Olem

en: Used in
et: Kasutuskoht

en: - Restricted access -
et: - Piiratud ligipääs -
