Entity Usage Plus (1.0.0-beta1) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Status
fr: État

en: Language
fr: Langue

en: Default
fr: Par défaut

en: Unknown
fr: Inconnu

en: Field name
fr: Nom du champ

en: Current
fr: Actuel

en: Entity
fr: Entité

en: Used in
fr: Utilisé dans

en: Usage
fr: Utilisation

en: - Restricted access -
fr: - Accès restreint -
