Entity Usage Plus (1.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Type
gl: Tipo

en: Language
gl: Idioma

en: Parent
gl: Pai

en: Default
gl: Predeterminado

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Field name
gl: Nome de campo

en: Current
gl: Actual

en: Entity
gl: Entidade

en: Used in
gl: Usado en

en: Usage
gl: Uso
