Entity Usage Plus (1.0.0-beta1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Language
gu: ભાષા

en: Parent
gu: પિતૃ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Unknown
gu: અજ્ઞાત

en: Field name
gu: ક્ષેત્રનું નામ
