Entity Usage Plus (1.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Type
hr: Vrsta

en: Language
hr: Jezik

en: Parent
hr: Nadređen

en: Default
hr: Zadano

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Field name
hr: Naziv polja

en: Current
hr: Trenutno

en: Used in
hr: Korišteno u

en: Usage
hr: Upotreba
