Entity Usage Plus (1.0.0-beta1) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Type
ht: Tip

en: Language
ht: Lang

en: Default
ht: Pa defo

en: Used in
ht: Itilise nan
