Entity Usage Plus (1.0.0-beta1) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Type
id: Jenis

en: Language
id: Bahasa

en: Parent
id: Induk

en: Default
id: Bawaan

en: Unknown
id: Tak dikenal

en: Field name
id: Nama bidang isian

en: Current
id: Saat ini

en: Entity
id: Entitas

en: Used in
id: Digunakan di

en: Usage
id: Penggunaan

en: - Restricted access -
id: - Akses terbatas -
