Entity Usage Plus (1.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Status
is: Staða

en: Type
is: Gerð

en: Language
is: Tungumál

en: Parent
is: Foreldri

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Unknown
is: Óþekkt

en: Current
is: Núverandi
