Entity Usage Plus (1.0.0-beta1) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Status
it: Stato

en: Type
it: Tipo

en: Language
it: Lingua

en: Parent
it: Genitore

en: Default
it: Predefinito

en: Unknown
it: Sconosciuto

en: Field name
it: Nome del campo

en: Current
it: Corrente

en: Entity
it: Entità

en: Used in
it: Usato in

en: Usage
it: Utilizzo

en: - Restricted access -
it: - Accesso riservato -
