Entity Usage Plus (1.0.0-beta1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Type
ka: ტიპი

en: Language
ka: ენა

en: Parent
ka: მშობელი

en: Unknown
ka: უცნობი

en: Field name
ka: ველის სახელი

en: Current
ka: მიმდინარე
