Entity Usage Plus (1.0.0-beta1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Type
kk: Тип

en: Language
kk: Тіл

en: Parent
kk: Ата-ана

en: Default
kk: Стандартты

en: Unknown
kk: Белгісіз
