Entity Usage Plus (1.0.0-beta1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Language
km: ភាសា

en: Parent
km: មេ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: Field name
km: ឈ្មោះ​វាល

en: Used in
km: បាន​ប្រើ​ក្នុង
