Entity Usage Plus (1.0.0-beta1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Type
mn: Төрөл

en: Language
mn: Хэл

en: Parent
mn: Эх

en: Default
mn: Анхны утга

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: Field name
mn: Талбарын нэр
