Entity Usage Plus (1.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Type
pl: Typ

en: Language
pl: Język

en: Parent
pl: Nadrzędny

en: Default
pl: Domyślny

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Field name
pl: Nazwa pola

en: Current
pl: Bieżący

en: Entity
pl: Encja

en: Used in
pl: Użyte w

en: Usage
pl: Użycie

en: Relation
pl: Relacja

en: - Restricted access -
pl: - Ograniczony dostęp -
