Entity Usage Plus (1.0.0-beta1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Type
ps: بڼه

en: Language
ps: ژبه

en: Parent
ps: پلرين

en: Default
ps: تلواله

en: Unknown
ps: ناپیژنده
