Entity Usage Plus (1.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Type
ro: Tip

en: Language
ro: Limba

en: Parent
ro: Părinte

en: Default
ro: Implicit

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: Field name
ro: Nume câmp

en: Current
ro: Actual

en: Entity
ro: Entitate

en: Used in
ro: Utilizat în

en: Usage
ro: Utilizare

en: Relation
ro: Relație

en: - Restricted access -
ro: - Acces restricționat -
