Entity Usage Updater (1.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Title
is: Titill

en: Submit
is: Vista

en: Cancel
is: Hætta við

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Link
is: Hlekkur

en: Settings
is: Stillingar

en: Update
is: Uppfæra

en: Published
is: Birt

en: Unpublished
is: Ekki birt
