Entity Usage Updater (1.0.0-alpha1) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Submit
mg: Manaiky

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Remove
mg: Esory

en: Update
mg: Ovana
