Entity Usage Updater (1.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Submit
nn: Legg inn

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Remove
nn: Fjern

en: Link
nn: Lenke

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Update
nn: Oppdater

en: Published
nn: Publisert

en: Unpublished
nn: Upublisert
