Entity Usage Updater (1.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Submit
oc: Sometre

en: Cancel
oc: Anullar

en: Remove
oc: Levar

en: Link
oc: Ligam

en: Settings
oc: Paramètres

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Published
oc: Publicat

en: Unpublished
oc: Pas publicat

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat

en: Unpublish content
oc: Despublicar un contengut
