Entity Usage Updater (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Remove
pl: Usuń

en: Link
pl: Odnośnik

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Published
pl: Opublikowane

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Plugin settings
pl: Ustawienia wtyczki

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Workflow settings
pl: Cechy rodzaju zawartości

en: Moderation state
pl: Stan moderacji

en: Unpublish content
pl: Zakończ publikację wpisów

en: Entity Reference
pl: Referencja do encji

en: HTML Link
pl: Odnośnik HTML
