Entity Usage Updater (1.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Submit
ru: Отправить

en: Cancel
ru: Отмена

en: Remove
ru: Удалить

en: Link
ru: Ссылка

en: Settings
ru: Настройки

en: Update
ru: Обновить

en: Published
ru: Опубликовано

en: Unpublished
ru: Снято с публикации

en: Plugin settings
ru: Настройки плагина

en: Entity type
ru: Тип сущности

en: Workflow settings
ru: Настройки документооборота

en: Moderation state
ru: Состояние модерации

en: Unpublish content
ru: Снять материал с публикации

en: Entity Reference
ru: Ссылка на сущность
