Entity Usage Updater (1.0.0-alpha1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Link
si: සම්බන්ධය
