Entity Usage Updater (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Submit
sk: Odoslať

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Link
sk: Odkaz

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Published
sk: Zverejnené

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Workflow settings
sk: Nastavenie možností vydania

en: Moderation state
sk: Stav moderácie

en: Unpublish content
sk: Zrušiť zverejnenie obsahu

en: Entity Reference
sk: Odkaz na entitu
