Entity Usage Updater (1.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Remove
th: เอาออก

en: Link
th: ลิงค์

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Entity Reference
th: อ้างอิงเอนทิตี
