Entity Usage Updater (1.0.0-alpha2) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Title
af: Titel

en: Submit
af: Stuur

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Link
af: Skakel

en: Settings
af: Verstellings

en: Update
af: Dateer op

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd
