Entity Usage Updater (1.0.0-alpha2) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Submit
az: Təqdim

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Update
az: Yeniləmə

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Plugin settings
az: Plugin parametrləri

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Moderation state
az: Moderasiya vəziyyəti
