Entity Usage Updater (1.0.0-alpha2) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Title
da: Titel

en: Submit
da: Indsend

en: Cancel
da: Annullér

en: Remove
da: Fjern

en: Settings
da: Indstillinger

en: Update
da: Opdatér

en: Published
da: Udgivet

en: Unpublished
da: Ikke udgivet

en: Plugin settings
da: Plugin-indstillinger

en: Entity type
da: Entity-type

en: Workflow settings
da: Indstillinger for arbejdsgang

en: Moderation state
da: Godkendelsestilstand

en: Unpublish content
da: Afpublicér indhold
