Entity Usage Updater (1.0.0-alpha2) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Submit
el: Υποβολή

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Workflow settings
el: Ρυθμίσεις ροής εργασίας

en: Unpublish content
el: Αναίρεση δημοσίευσης περιεχομένου
