Entity Usage Updater (1.0.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Submit
eu: Bidali

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Link
eu: Esteka

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Update
eu: Eguneratu

en: Published
eu: Argitaratua

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: Unpublish content
eu: Edukia desargitaratu
