Entity Usage Updater (1.0.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Submit
lt: Siųsti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Link
lt: Nuoroda

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Workflow settings
lt: Darbų eigos nustatymai

en: Unpublish content
lt: Nebeskelbti turinio
