Entity Usage Updater (1.0.0-alpha2) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Published
ml: പ്രസിദ്ധീകരിച്ചവ
