Entity Usage Updater (1.0.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Settings
sr: Подешавања

en: Update
sr: Ажурирање

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Entity type
sr: Тип ентитета
