Entity Usage Updater (1.0.0-alpha3) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Submit
fa: ثبت

en: Cancel
fa: لغو

en: Remove
fa: حذف

en: Link
fa: پیوند

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Published
fa: منتشر شده

en: Unpublished
fa: منتشر نشده

en: Entity type
fa: نوع عنصر

en: Workflow settings
fa: تنظیمات گردش کار

en: Unpublish content
fa: عدم انتشار محتوا

en: Entity Reference
fa: ارجاع موجودیت
