Entity Usage Updater (1.0.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Link
lv: Saite

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Published
lv: Publicēts

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Plugin settings
lv: Spraudņa iestatījumi

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Unpublish content
lv: Atpublicēt saturu
