Entity Usage Updater (1.0.0-alpha3) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Cancel
os: Аппар

en: Remove
os: Схаф

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Update
os: Сног кæн
