Entity Usage Updater (1.0.0-alpha3) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Link
te: లింకు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Update
te: తాజాకరించు

en: Unpublished
te: ప్రచురింపబడనివి
