Entity Usage Updater (1.0.0) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: Unpublish content
bo: ནང་དོན་ཁྱབ་སྤེལ་མི་བྱེད་པ

en: HTML Link
bo: HTML སྦྲེལ་ཐག
