Entity Usage Updater (1.0.0) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Submit
cs: Odeslat

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Remove
cs: Odstranit

en: Link
cs: Odkaz

en: Settings
cs: Nastavení

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Unpublished
cs: Skryto

en: Entity type
cs: Typ entity

en: Workflow settings
cs: Nastavení postupu práce

en: Unpublish content
cs: Skrýt obsah
