Entity Usage Updater (1.0.0) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Cancel
mr: रद्द

en: Remove
mr: काढा

en: Link
mr: दुवा

en: Settings
mr: संरचना

en: Update
mr: अपडेट

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Unpublished
mr: अप्रकाशित

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार
