Entity Usage Updater (1.0.0) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Submit
ps: ولیګه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Remove
ps: لركول

en: Link
ps: تړونی

en: Settings
ps: امستنې

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Published
ps: خپاره شوي
