Entity Usage Updater (1.0.0) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Submit
sl: Pošlji

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Link
sl: Povezava

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Update
sl: Posodobitev

en: Published
sl: Objavljeno

en: Workflow settings
sl: Nastavitve poteka dela
