Entity Usage Updater (1.0.1) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Submit
bg: Запис

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: Link
bg: Линк

en: Settings
bg: Настройки

en: Update
bg: Промени

en: Published
bg: Публикувано

en: Workflow settings
bg: Workflow настройки

en: Unpublish content
bg: Отмени публикацията на съдържанието
