Entity Usage Updater (1.0.1) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Submit
ro: Trimite

en: Cancel
ro: Anulare

en: Remove
ro: Elimină

en: Link
ro: Legătură

en: Settings
ro: Setări

en: Update
ro: Actualizare

en: Published
ro: Publicat

en: Unpublished
ro: Nepublicat

en: Plugin settings
ro: Setările plugin-ului

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: Workflow settings
ro: Setări flux

en: Moderation state
ro: Starea de moderare

en: Unpublish content
ro: Retrage conținut

en: Entity Reference
ro: Referință entitate
