Entity Usage Updater (1.0.2) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Submit
ar: إضافة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Remove
ar: حذف

en: Link
ar: رابط

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Update
ar: تحديث

en: Published
ar: منشور

en: Unpublished
ar: غير منشور

en: Plugin settings
ar: إعدادات البرنامج الملحق

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: Workflow settings
ar: إعدادات سيرة العمل

en: Unpublish content
ar: إلغاء نشر المحتوى
