Entity Usage Updater (1.0.2) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Submit
ca: Envia

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Link
ca: Enllaç

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Update
ca: Actualitza

en: Published
ca: Publicat

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Plugin settings
ca: Paràmetres del connector

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Workflow settings
ca: Configuració del flux de treball

en: Moderation state
ca: Estat de moderació

en: Unpublish content
ca: Retira el contingut

en: Entity Reference
ca: Referència d'entitat
